Seznam astnk

Pepnout na: zobrazen s fotkami | tabulkov zobrazen
Katalog.
slo
Start.
slo
PsovodPes
14MUDr. JIŘÍ TICHÝ CODETA GALÁN NALAG
Ugo v. Burenswald x Babeta Galán
27.2.2001 2.tř. VD
SVV 1, IPO 3, SchH 3
233VÍT GLISNÍK BUTAR GALÁN CS
Task v. Haus Milinda x Odeta z Danaru
27.2.2001 1.tř. 5V1/P
ZVV 1, IPO 3, SchH 3
331LENKA CHMUROVÁ ATREI ZA KOVÁŘSKOU BRANOU
Arno od Vlašimské brány x Ornie Gymor
23.12.1998
IPO 3, SchH 3
40VÁCLAV KADLECQUINT Z DASKONU CS
Adir z Pohraniční stráže x Jetti z Daskonu CS
24.5.1999 2.tř. VD
IPO 3, SchH 3
526ZBYGNIEV GORECKIBAK BELEJČAKOV DVOR
Norbo Ben-Ju x Karina Lutilská skála
23.9.2001 VD
IPO 3
60PAVEL MACHŮKODDY VIKAR
Bruc Keram CS x Luci Hronovský pramen
27.6.2000
ZVV 1, IPO 3, SchH 3
79MILAN TRUKSARÉMUS CHMELOVÝ KVÍTEK
Egír z Ivančiny zahrady x Cesy Radhol
24.3.2002 1.tř. 5V1/P V 0/0
IPO 3, SchH 3, CACT
829EVA TRUKSOVÁBRYN ZDE - SKO
Arek x Dolly z Purschova chovu
11.2.2003 1.tř. 5JV1/P res.CACT 0/0
IPO 3,SchH 3
91PATRIK HEINZKEBARNABASCH BLACK CHABET
Reif vom Blitzen Stein x Asse Bono Campo
10.10.2002 2.tř. 5CU1/P A
ZVV 1, IPO 2, SchH 3
106ING. JIŘÍ NOVOTNÝXANT Z JIRKOVA DVORA
Dargo Ha-Ja-Da CS x Nora z Jirkova dvora
17.4.2002 1.tř. 5JV1/P V 0/0
ZVV 3, IPO 3, ZPS 1, ZPO 1
1124JAROMÍR VÁCHAERGO HARTIS BOHEMIA
Sirk v.Belchen x Danni Tobani
11.7.2003 2.tř. 5CU1/P VD 1/0
IPO 3
1223ZDENĚK SKOKANBESI ZDE - SKO
Arek x Dolly z Purschova chovu
11.2.2003 5CKV1/P V 0/0
IPO 3, SchH 3
1332JIŘÍ KUBÁTKOSANTO VIKAR
Dingo v. Conneforde x Giori Vikar
28.6.2002 5CY1/P VD 0/0
IPO 3
1439VĚRA HRUŠKOVÁBARUNKA BLACK CHABET
Reif vom Blitzen Stein x Asse Bono Campo
10.10.2002 2.tř. 5KX1/P VD A
ZVV 1, IPO 3
1516JANA ZÁHORKOVÁCEDY Z PERŠTÁTSKÉHO MLÝNA
o:Butar Galán Nalag x Koly Favory Cross
14.7.2002 2.tř. 5CV1/P D 1/0
IPO 3
1634MARTIN PLESKAČNAGO Z KUŘIMSKÉHO HÁJE
Ori z Danaru x Gusa od Policie CS
12.7.2001 2.tř. 5CX1/P D 2/0
IPO 3, SchH 3
1735JAN FÍNAQWINO CHMELOVÝ KVÍTEK
Lim Gymor x Cesy Radhol
20.6.2001 1.tř. 5V1/P VD 0/0
FH 2, ZPO 2, ZPS 2, IPO 3, SchH 3, ZVV 3, SchHA
1812JAN STRACHGREYSY Z AGÍRU BOHEMIA
Vantor von Batu x Cony Damyl
17.2.2001 5J1/P V 0/1
ZVV1, ZPS1, IPO3, ZPO1
1927LADISLAV HANZELKACANDY Z OPAVSKÉHO DVORA
Aris Anny-Mer x Zora z Opavského dvora
25.5.2002 5CX1/P VD 0/0
ZVV 1, IPO 3
2017JITKA DUFFKOVÁEASY DUFFMAR
Arek x Mendy Chmelový kvítek
8.2.2003 1.tř. 5V1/P VD A
ZVV 1,SchH 1,IPO 3
2110PETRA AULICKÁBONIE ZDE - SKO
Arek x Dolly z Purschova chovu
11.2.2003 1.tř. 5V1/P V 0/0
ZVV 1, IPO 3, SchH 3
220PAVEL VANÍČEKYORK Z DASKONU
Pali Zlodej slnečnic x Rena z Daskonu
26.5.2002 1/0
IPO 3, SchH 3
235MARCELA ZÁLEŽÁKOVÁABUR Z KOKEŠOVA DVORA
Dasty Suché Lazce x Tesy Irka
17.4.2001 1.tř. 5JI1/P V 0/0
ZVV 1,UPO 1, IPO 3
2422FRANTIŠEK RADKOVIČFALCO Z BŘEZINY
Nedd z Maleníku CS x Egy Kaspuno CS
13.6.2000
IPO 3,SchH 3
257KAVKOVÁ IVACHANNEL Z JENIVE
Illo v.d.Abfuhr x Bacara z Jenive
4.9.2002 VD2
ZVV 1, IPO 3, SchH 3
2628FRANTIŠEK BENEŠFALKO JA-IV-TO
Conan Dívčí plamen x Fanny Bolský kopec
12.7.2000 2.tř. VD 0/0
IPO 3, SchH 3
270BLANKA CHÁROVÁUNKA VOM PATSCHERKOFEL
Floh v. Patscherkofel x Kobra v. Patscherkofel
13.7.2001 2.tř. D A
VPG 3/SchH 3
280IVETA PEJŠOVÁORRY
Dingo von Conneforde x Warra Gymor
30.4.2001 2.tř. 4DY1/P VD 0/0
ZM, ZVV 2, SchH 1, IPO 3
293LENKA MELZEROVÁHARDY ILUZE
Tom Naspo x Darra z Hundorfu
17.7.2001
IPO 3
3036ALENA ŘEZÁČOVÁURIAH MILVEL
Ultimo Venušina sopka x Yashika z Pohraniční stráže
12.9.2002 5V1/P V 2.I
ZVV 2, ZPS 1, IPO 3
310PETR ŽIŽKAARA KLÁRNEK
Egír z Ivančiny zahrady x Cula od Policie CS
4.8.2001 5IV1/P V 0/0
ZVV 1, SchH 3, IPO 3
320MARTINA VALJENTOVÁCIR DUFFMAR
Sir ze Slunečné zahrady x Mendy Chmelový kvítek
19.1.2001
IPO 3, SchH 3
330LIBUŠE PŘIBYLOVÁBANDY Z PÍSNIČKY
Xanto z Danaru x Fey z Hradní věže CS
20.10.2000 2.tř. 5CV1/P VD2 0/0
BH, SchH 1, IPO 3
3415JOSEF MELEKURBI MILVEL
Ultimo Venušina sopka x Yashika z Pohraniční stráže
12.9.2002 1.tř. VD 0/0
IPO 3
350KAREL HÁJEKZAMBO ANREBRI
Doksy Bady - Ron x Allegra Egerstau
9.2.2001 5V1/P VD3 0/0
IPO 3, SchH 2
3614PETRA PLSOVÁLUIS RIVIE
York Anrebri x Christa Aritar Bastet
2.1.2003 5CV1/P VD 0/1
ZVV 1, FH 1, IPO 3
3730SIMONA MARKOVÁGIGOLO KATEKO
César u Alfréda x Agima Kateko
27.7.2000
SchH 1, IPO 3
3811JIŘÍ PETROVDYK BÍLÝ TRPASLÍK
Grim z PS x Betty z Malšského údolí CS
8.4.1999 5DV1/P D 1.I
IPO 3, SchH 2
3919PETRA KALOUSKOVÁADRIA SLOVAN
Fron Hedaland x Dayca Vikar
25.10.1999 VD 2.II
IPO 3, SchH 3
4025JAN SLIVOŇGINA BÍLÝ TRPASLÍK
Grim z Pohraniční stráže x Bety Bílý trpaslík
20.10.2000 4CV1/P VD 0/0
IPO 3, SchH 3
410RENATA ANGELOVOVÁFRANKIE ANREBRI
Majk Anrebri x Fixi od Policie
18.3.1998 5VQ1/P
IPO 3, SchH 3, FH 1, ZPS 1,ZVV 1
4220MIROSLAV VÁVRADUNČO VA - PE
Nick v.Heiligenbösch x Loggi v.d.Maineiche
11.1.2001 1.tř. 5V5/55 VD A
SVV 1, IPO 3, SchH 3
4318JAROMÍR HLAVÁČCARIN Z PERŠTÁTSKÉHO MLÝNA
Butar Galán x Koly Favory Cross
14.7.2002 1.tř. 5U1/P D 1.I
IPO 3
4437JAROSLAVA ŠLOUFOVÁCHERRY Z VESELÉ KAMKY
Quint z Daskonu x Penta Gymor
15.8.2001 2.tř. 5CU1/P VD A
ZM, IPO 3
450SANCHEZ ESTEVE JULIO (ŠPANĚLSKO)ASTOR DE POZALMURO
Enno vom Traumwald x Zandra zum Gimbacher Hof
31.7.2000
SchH 3
462FRANCISCO JAVIER CAPAROS MUNOS (ŠPANĚLSKO)LARRY DEL XIXON
Magbert vom Blitzen Stein x Tosca vom Corderycke
2.10.2000 A
SchH 3
470GALAN ABAD JULIO (ŠPANĚLSKO)FRISCO VON DER KATZE
Arco von der Mohnwiese x Gina vom Haus Weislogel
6.11.2001
SchH 3
480JÁN SUDIMÁK (SLOVENSKÁ REPUBLIKA)NORMAN EGIDIUS
Xino v.Roy´s Hoeve x Nike Egidius
22.9.2001 1.tř. 5CV5/45-P-1 VD
SVV 1, IPO 3, SchH 3
4938GILBERT COUDRON (BELGIE)YENTE ROMANISHEL
Hugo von Burenswlad x Plam Romanishel
10.8.1999 A
SchH 3
5021JARMILA PALLOT (JERSEY)ART CZECHMATE
Filo z Březiny x Efi z Elisu
1.1.2003 V A
IPO 3
5113IMER GUIDELLI (ITÁLIE)UNKAS VOM SALZTALBLICK
Paska vom Salztalblick x Chiara vom Goldstaub
18.1.2003 Körk. 1 VD A
BH, SchH 3
528LUCA DE GERONE (ITÁLIE)SAMY DE VALSORY
Amigo vom Brachelersee x Orkane de Valsory
7.9.2001 Körk. 2 VD A
SchH 3
530SIGMUND GILCH (NĚMECKO)VARON Z DASKONU
Nino vom Kels Haus x Rena z Daskonu
14.10.2001 Kórk. 1 V fast normal
SchH 3

 

Firefox - Objevte znovu web.